Letöltés:   terméklap,   használati útmutató,   termékvideo Garancia:  akár 2 év (1+1 év, ami regisztrációhoz kötött. ) BEVONTELEKTRÓDÁS HEGESZTŐ INVERTER ÉRINTÉSES AWI FUNKCIÓVAL Hálózati feszültség: 230 V
Szükséges biztosíték: 13 A
Hegesztőáram tartomány: 10 > 130 A
Bekapcsolási idő (20°C): 55% @ 115 A
Hegeszthető elektróda átmérő: 1. 6 > 3. 25 mm
Max. hegeszthető anyag vastagság: 6 mm
Üresjárati feszültség: 85 V
Diense dugó mérete: 10/25 mm2
Védelmi osztály: IP21
Bekapcsolási idő (40°C) 60%: 45 A
Méretek: 41X32X15 cm
Súly: 5, 8 kg
Teljesítmény: 4 kW
o Rutilos, bázikus, saválló, felrakó és alumínium elektródák elhegesztése.
o Koppintós gyújtással alkalmas AWI hegesztésre. Az AWI pisztoly nem tartozék!
o Ajándék test és munkakábel.
{mp4-flvremote width="480" height="270"}http: //gys. hu/video/gysmi_130p. mp4{/mp4-flvremote}