IC - Stabilizátor 3.3V / 0.8A - DPAK - LD117DT33 - Jelenlegi ára: 120 Ft
3. 3V-os Feszültség stabilizátor IC
Kimeneti feszültség: 3. 3V
max. kimeneti áram: 800mA
Bemeneti feszültség tartomány: 4. 75V.. 10V