Ipari PC tápegység SR91C390 48VDC 3.4V/28A 5.1V/11A 9.1V/18A 26.2V/1.5A 55V/2.5A -9.1V/3A 13.5V/ 6x1 - Jelenlegi ára: 6
Ipari tápegység SR91C390 48VDC 3. 4V/28A 5. 1V/11A 9. 1V/18A 26. 2V/1. 5A 55V/2. 5A -9. 1V/3A 13. 5V/ 6x1A