 Ez egy nagyobb nyomatékú stepper motor,   minebea 23KM-K213-P8V 1, 8 fok 1, 07 ohm, unipoláris. (kb. 40x55x55mm ).
Usual values of microstepping are 16 to 64 microsteps per one full step.
For a 1. 8° stepper motor, this makes for steps from 0. 1124° to 0. 028°.  No ez már igy nem semmi!
STK672-050 driverrel .
egy működö de már kinyugdijazott ricoh aficoból bontva. garantáltan müködik.
stepper motor : Minebea 23KM-K213-P8V (AX050139B) 40x55x55mm Stepper Motor for Ricoh 2045E 2035E
https: //st3. ning. com/topology/rest/1. 0/file/get/2053719402? profile=original
-----------------------------------
tipus: 23KM-K213-P8V
23KM-K család: Hybrid (High Torque/Microstep)
23 "23"= 2, 3col ~ ? 56x56mm palást
K tipus: "K"= precision(microstepping mode), hybrid
M lépésszög "M"=1. 8 fok
K konstrukció: "K"= 2 & 4 phase Hybrid(unipolar és bipolar üzemmód)
2 hosszméret kód: "2"= 1, 65col=42mm