Termék azonosító: 753534
Faltartó orvosi munkaterület
Tartó típus: Állítható magasságú, Dönthető, Csuklóval mozgatható
Mindegyik VESA szabványt támogatja 100 x 100 mm-ig
Kijelző mérethez alkalmas (tartomány): 25, 4 cm (10") - 61, 0 cm (24")
Tartóerő (max. ) 6 kg
A NewStar FPMA-HAW100 négy forgatóponttal rendelkezik, és 24 & quot (61 cm) méretű képernyőkhöz alkalmas. Ennek a terméknek a maximális terhelhetősége 6 kg-os képernyőhöz használható. A mennyezeti tartó VESA 75x75 vagy 100x100 mm lyukmintákkal rendelkező képernyőkhöz alkalmas. A NewStars VESA adapterlemezekkel különféle egyéb lyukakat lehet lefedni.
A rögzítő anyagokat a termék szállítása tartalmazza.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: A fal távolsága: 0 - 170 cm
Műszaki adatok: Alkalmas Apple-höz: Nem ? Anyag: Alumínium ? Döntési tartomány (felfelé): 55 ° ? Döntési tartomány (lefelé): 55 ° ? Felszerelhető kijelzők száma: 1 ? Forgatási tartomány (balra): 270 ° ? Forgatási tartomány (jobbra): 270 ° ? Gáznyomásos technológia: Nem ? Kijelző mérethez alkalmas (tartomány): 25, 4 cm (10") - 61, 0 cm (24") ? Max. faltól való távolság: 17 cm ? Min. faltól való távolság: 0 cm ? Méret, magasság: 235 mm ? Méret, mélység: 1857 mm ? Méret, szélesség: 175 mm ? Szín: Fehér ? Súly: 6 kg ? Tartó jellemzők: Kihúzható ? Tartó típus: Állítható magasságú, Dönthető, Csuklóval mozgatható ? Tartóerő (max. ): 6 kg ? Termék típus: Monitor fali tartó ? VESA szabvány: 100 x 100 mm, 100 x 75 mm, 75 x 75 mm